KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537144

nr 1753 7144

Hennig Poulsson, Signerad, fåglar. Olja på duk, 32x42 cm, yttermått inklusive ram: 49x59

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:06:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor